Škola s tradicí, škola pro život


Hledáte školu, která je moderní a přitom navazuje na dlouhou tradici, představující zkušenosti a jistoty? Pak jste tady správně...

 
 

Přihlášky sečteny - všichni musejí absolvovat test obecných studijních předpokladů

Sečetli jsme došlé přihlášky ke studiu a je jisté, že na obory agropodnikání, veterinářství i právo a veřejná správa máme víc přihlášek, než kolik je volných míst. Z tohoto důvodu (a v souladu s průběžně poskytovanými informacemi) budou všichni uchazeči muset vykonat školní přijímací zkoušku - test obecných studijních předpokladů.

Další informace a podrobnosti k organizaci přijímacích zkoušek najdete na stránce "Přijímací řízení".

Přijímací řízení na obor PŘÍRODOVĚDNÉ LYCEUM bylo ukončeno 25. 2. 2021

Vzhledem k velmi malému počtu přihlášek bylo ukončeno přijímací řízení na obor PŘÍRODOVĚDNÉ LYCEUM. V souladu s předem poskytnutými informacemi si uchazeči o tento obor studia mohou přihlášku přesunout na jiný obor na naší škole, nebo si ji vzít zpět a uplatnit ji na jiné škole. Upozorňujeme však na to, že toto je nutno provést nejpozději do 1.března 2021, kdy končí termín pro podávání přihlášek.

Tato situace nás velice mrzí a omlouváme se všem za vzniklé komplikace.

Proč jít k nám


Naše obory jsou vhodné pro široké spektrum zájemců: od zaměření přírodovědného až po humanitní, pro praktiky i ty, kdo hledají cestu k vysokoškolskému vzdělání.


Zjisti, proč jít k nám

Den otevřených dveří


Na stránky se dá napsat cokoliv. Když chceš opravdu poznat školu, je potřeba ji navštívit. Přijď i k nám, my ti rádi ukážeme, jak to u nás chodí.


Přijď se přesvědčit

Zvol si svůj obor


Máš rád přírodu, moderní stroje, pole či zvířata? Pak je tu pro tebe AGROPODNIKÁNÍ. Chceš pomáhat zvířatům? Pro tebe tu máme VETERINÁŘSTVÍ. Nezajímá tě ani zemědělství, ani zvířata? Nelekej se názvu školy, obor PRÁVO A VEŘEJNÁ SPRÁVA  s tím nemá nic společného. Anebo chceš dál studovat přírodní vědy? Na to tě připraví naše PŘÍRODOVĚDNÉ LYCEUM.


Vyber si svůj obor