I škola tě může bavit


Moderní vybavení, praxe u špičkových partnerů, skvělí vyučující a hlavně škola, která tě bude bavit. Ale proč bys nám měl věřit jen tak? Přijď se přesvědčit sám!
 
 

Den otevřených dveří


Rádi vás uvítáme na našich dnech otevřených dveří. Vzhledem k nedobré epidemiologické situaci však musí VŠICHNI návštěvníci PROKÁZAT svou bezinfekčnost předepsaným způsobem: platným potvrzením o očkování nebo o prodělání nemoci. Nově platí, že oficiálním negativním platným testem se může prokazovat jen mládež do 18 let. Navíc je nutné zakrytí dýchacích cest předepsaným způsobem. 
(stejně jako je tomu na jiných veřejných akcích)

Na našem dnu otevřených dveří se dozvíš vše, co o nás budeš chtít vědět, povíme ti detaily o oborech, aby ses mohl/a lépe rozhodnout, co studovat a ukážeme ti celou školu i náš domov mládeže. Tím to ale zdaleka nekončí.

Zjisti víc
 

Termíny a další informace

VĚŘÍME, ŽE LETOS VÁM BUDEME MOCI UKÁZAT ŠKOLU A POSKYTNOUT INFORMACE PROSTŘEDNICTVÍM STANDARDNÍCH DNŮ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

V minulém roce bylo "všechno jinak". Epidemiologická opatření nám nedovolila uspořádat dny otevřených dveří tak, jak jsme zvyklí. Museli jsme je několikrát odsouvat a nakonec je nahradit individuálními návštěvami a prohlídkami školy. Moc bychom si přáli, abychom nemuseli takové změny letos opakovat. 

Před prvním dnem otevřených dveří si můžete prohlédnout prezentaci se základními údaji a fotografiemi ze školy a školního života. Máte-li zájem, klikněte na následující odkaz:

Prezentace o SZeŠ a SOŠ Poděbrady

Také si můžete projít školou prostřednictvím videa, které pro nás vytvořil pan Jakub Karbulka:

Video - prohlídka školy

Dále nabízíme:

Leták s podrobnějšími informacemi

 

 

středa
10. listopadu 2021


14:00 až 17:00sobota
27. listopadu 2021


9:00 až 12:00středa
12. ledna 2022


14:00 až 17:00

 

Proč přijít


 

Uč se anglicky jinak


Můžeš se zapojit do výuky angličtiny a vyzkoušet si aplikaci Kahoot, která nám pomáhá učit se jazyk moderně a efektivně.


Pohlaď si zvířata


Naši žáci ti ukážou všechna naše zvířátka. Pohlaď si třeba naše ovečky, hebké králíky, podívej se na kozy, slepice nebo poníky.


Navštiv školní statek


Můžeš se od nás nechat zavést na náš školní statek a pořádně si to tam prohlédnout. Tady můžeš na praxi strávit hodně času.


Mikroskopuj


Vmíchej se mezi naše žáky a nechej se zasvětit do tajů práce s touhle citlivou měřicí technikou. Ukážeme ti měření s počítačem.

Jak se k nám dostat


Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace
Boučkova 355
290 40 Poděbrady


Popis trasy


Když přijedete vlakem nebo autobusem: pěšky z nádraží doprava Alešovou a pak Mánesovou ulicí - asi 800 metrů.

Když přijedete autem: od Nymburka: přes Velké Zboží ke značené odbočce doleva směr Křinec. Od Hradce Králové a Prahy: na náměstí odbočit na Nymburk, po 1 km odbočit doprava směr Křinec.

Víš už, jaký chceš studovat obor?

Vyber si ho právě teď

Podívej se na obory