I škola tě může bavit


Moderní vybavení, praxe u špičkových partnerů, skvělí vyučující a hlavně škola, která tě bude bavit. Ale proč bys nám měl věřit jen tak? Přijď se přesvědčit sám!
 
 

Den otevřených dveří


Na našem dnu otevřených dveří se dozvíš vše, co o nás budeš chtít vědět, povíme ti detaily o oborech, aby ses mohl/a lépe rozhodnout, co studovat a ukážeme ti celou školu i náš domov mládeže. Tím to ale zdaleka nekončí.

Zjisti víc
 

Termíny
ZMĚNA

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NAHRAZUJEME INDIVIDUÁLNÍMI KONZULTACEMI

Vzhledem k opatřením, která stále platí, vám nemůžeme představit naši školu při standardním dnu otevřených dveří. Prozatím nabízíme všem uchazečům, aby se osobně seznámili se školou individuálně během krátké prohlídky školy a rozhovoru s jedním zaměstnancem školy. K tomu je nutné se přihlásit zapsáním do jednoduché excelové tabulky. Pro každý den je v tabulce vytvořen jeden list. Zatím jsme připraveni se vám věnovat v půlhodinových intervalech v následujících dnech:

  • středa 20. 1. 2021 (8:00 až 15:30)
  • čtvrtek 21. 1. 2021 (8:00 až 15:30)

Vzhledem k naplnění nabízených termínů pro konzultace přidáváme termíny v dalších dnech. Pokud by se naplnily i ty, přidáme další.

  • úterý 26. 1. 2021 (8:00 až 15:30)
  • čtvrtek 28. 1. 2021 (8:00 až 14:00)

Tak ještě jeden den...

  • úterý 2. 2. 2021 (8:00 až 14:30)

Pokud chcete této nabídky využít, klikněte na následující odkaz a zapište se na požadovaný den (každý den je na samostatném listu v Excelu) a čas. Pokud byste měli problém se zápisem do tabulky, nebo pokud by někdo v tabulce začal páchat nějaké škody, můžete si termín rezervovat na tel. 325 503 170, případně mail školy. Musíte však počítat s tím, že se mezitím může někdo zapsat online do tabulky.

Přihlášení na individuální konzultaci

Prozatím navíc nabízíme prezentaci se základními údaji a fotografiemi ze školy a školního života. Máte-li zájem o prohlédnutí, klikněte na následující odkaz:

Prezentace o SZeŠ a SOŠ Poděbrady

Také si můžete projít školou prostřednictvím videa, které pro nás vytvořil pan Jakub Karbulka:

Video - prohlídka školy

Dále nabízíme:

Leták s podrobnějšími informacemi

Především jsme ale připraveni podat veškeré informace a zodpovědět vaše dotazy na školním mailu:

podebrady@szes.cz

nebo na telefonním čísle:

325 503 170

 

 

11. listopadu 2020
přesouvá se


14:00 až 17:0028. listopadu 2020
přesouvá se


9:00 až 12:00nahrazujeme individuálními konzultacemi


po přihlášení: 20. a 21. ledna 8:00 až 15:30

 

Proč přijít


 

Uč se anglicky jinak


Můžeš se zapojit do výuky angličtiny a vyzkoušet si aplikaci Kahoot, která nám pomáhá učit se jazyk moderně a efektivně.


Pohlaď si zvířata


Naši žáci ti ukážou všechna naše zvířátka. Pohlaď si třeba naše ovečky, hebké králíky, podívej se na kozy, slepice nebo poníky.


Navštiv školní statek


Můžeš se od nás nechat zavést na náš školní statek a pořádně si to tam prohlédnout. Tady můžeš na praxi strávit hodně času.


Mikroskopuj


Vmíchej se mezi naše žáky a nechej se zasvětit do tajů práce s touhle citlivou měřicí technikou. Ukážeme ti měření s počítačem.

Jak se k nám dostat


Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace
Boučkova 355
290 40 Poděbrady


Popis trasy


Když přijedete vlakem nebo autobusem: pěšky z nádraží doprava Alešovou a pak Mánesovou ulicí - asi 800 metrů.

Když přijedete autem: od Nymburka: přes Velké Zboží ke značené odbočce doleva směr Křinec. Od Hradce Králové a Prahy: na náměstí odbočit na Nymburk, po 1 km odbočit doprava směr Křinec.

Víš už, jaký chceš studovat obor?

Vyber si ho právě teď

Podívej se na obory