Projekt CPTO pokračuje
autor Karel Psota - Pátek, 27. březen 2015, 12:07

 

PřednáškaI v tomto čtvrtletí pokračují pravidelné aktivity projektu CPTO na naší škole.
Každou středu navštěvují žáci SŠ pravidelnou výuku v laboratoři SZeŠ, probíhá kroužek pro žáky základních i středních škol a exkurze do podniků. Odborníci z praxe navštěvují také naši školu a doplňují odborné kompetence žáků. Na přednáškách v rámci aktivity KA 08 B1d  přednášely paní Seydlová a Dragounová žákům třetích a čtvrtých ročníků oborů agropodnikání a přírodovědné lyceum o hygieně při získávání mléka, o kvalitě mléka a jeho mikrobiologických vlastnostech.


PRODLOUŽENÍ AKTIVITY
Nabízíme pro všechny žáky školy možnost účastnit se vícedenní exkurze spojené s prací v laboratoři na téma zpracování rostlinných a živočišných produktů. (Téma mléko a mléčné výrobky, maso, med, aromaterapie a podobně) v termínu od 30.6. do cca 4.7. Termín bude upřesněn.
Veškeré informace a přihlášky směrujte na Michaelu Znamínkovou

Michaela.znaminkova@seznam.cz

Veškeré aktivity jsou realizovány v rámci projektu Cestou přírodovědných a technických oborů napříč Středočeským krajem (reg.č. CZ.1.07/1.1.00/44.0011) pod záštitou hejtmana Středočeského kraje Ing. Miloše Petery a statutárního zástupce hejtmana a náměstka hejtmana pro oblast školství, mládeže a sportu Milana Němce. Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu ČR.

Ing. Michaela Znamínková


  


Nejste přihlášeni (Přihlásit se) | SZeŠ Poděbrady