Výběrové řízení Itálie 2014
autor David Šťastný - Pátek, 18. říjen 2013, 09:57

 

logo celoživotního učenílogo NAEP

SZeŠ a SOŠ Poděbrady byla, jako jedna z mála škol v České republice, vybrána do projektu Leonardo da Vinci pořádaného Evropskou unií. Cílem tohoto projektu je prohloubit znalosti studentů v ekologickém zemědělství a zároveň získat zkušenosti, které se dají načerpat jen v zahraničí.

Na stránkách naší školy najdete informace o průběhu projektu. Projekt odborné stáže na v Itálii na ekologické farmě Fattoria Biologica Patrice nedaleko Spoletu je právě ve své polovině.. V rámci projektu vybraní studenti vycestují na ekologickou farmu, kde se zúčastní každodenních činností. Z prostředků projektu jim bude hrazena doprava tam i zpět, ubytování a strava.

Zájemci o třetí kolo (výjezd duben 2014) se mohou hlásit do 20. 11. 2013. Přihlášky jsou k dispozici v provozní kanceláři školy. Výběr studentů bude prováděn komisí složenou z učitelů odborných předmětů a praxe.
Využijte této mimořádné nabídky a poznejte, jak se podniká v ekologickém zemědělství v zahraničí. Majitelé farmy se na Vás těší, neboť již mají dobrou zkušenost se studenty z naší školy .

Pavel Znamínko

  


Nejste přihlášeni (Přihlásit se) | SZeŠ Poděbrady