Předávání literárních cen
autor Karel Psota - Středa, 30. duben 2008, 15:56

 

Společné foto před Švandovým divadlem

Dnes 28.4.2008 jsme se zúčastnili slavnostního předáváním cen v Literární soutěži o cenu Filipa Venclíka. Této akce jsem se zúčastnila společně s Bárou Škochovou a Luďkem Šolcem. Celou akci provázela velká nervozita z neznáma. Ve chvíli, kdy začalo samotné předávání, z nás nervozita spadla a naplno jsme si užívali atmosféru a prezentaci nejlepších prací.

Všechno bylo velmi emotivní a silně to působilo na všechny v sále. Atmosféru dokreslovaly i upřímné a emotivní písně skladatele a zpěváka Jiřího Březíka.

Nejvíce se nám líbilo nejen to, že tolik mladých lidí má odvahu a čas v dnešní uspěchané době napsat nějakou tu povídku či báseň o lásce.... ,ale i to, že oceněných bylo mnoho, protože na některých místech se jich umístilo hned několik.

Prací bylo zasláno něco málo přes 540, což je určitě úctyhodný výkon...

Jsme rádi, že jsme mohli předávání těchto cen zúčastnit, byl to pro nás jistě silný zážitek a nová zkušenost zároveň. I když jsme nebyli oceněni, jsme rádi, že jsme tam mohli být s ostatními. Také tímto děkujeme naší paní učitelce Haně Jizbové za podporu a trvalý zájem o naše práce.

Děkujeme...                                                          Petra Davídková, 2.B

 

  


Nejste přihlášeni (Přihlásit se) | SZeŠ Poděbrady