SBÍRKA PRO PEJSKY
autor Karel Psota - Pátek, 16. prosinec 2016, 13:04

 

Tímto Vás všechny jménem záchranného depozita Beruška prosíme o pomoc při poskytování péče o týrané a opuštěné pejsky, kterým v tomto depozitu pomáhají se zotavit z předchozí špatné zkušenosti a snaží se jim poskytnout veškeré potřebné ošetření a prostředky, aby se pejsci měli co nejlépe. Mimo jiné bojují proti množírnám a snaží se své svěřence kastrovat, aby nedocházelo k dalšímu nechtěnému množení, které je v dnešní době u nečistokrevných psů velmi nežádoucí. Tato stanice nedostává žádné dotace a snaží se přežít pouze z dobrovolných příspěvků, darů a svých finančních prostředků a proto pojďme jim společně pomoct a ulehčit život nejen jim, ale i opuštěným pejskům.

Rádi bychom od vás vybrali staré a nepotřebné deky, plyšové i jiné hračky, které již nevyužijete, a pejskům se obzvlášť v tomto ročním období velmi hodí. Dále pamlsky, krmivo a v neposlední řadě bychom vás upozornili, že  poslední den této sbírky proběhne výběr peněz, který bude určený na provoz depozita a na operace pejsků, kteří to potřebují. Depozitum mimo jiné financuje i kastrace a další operace, které jsou velice nákladné.

Sbírka proběhne od 19.12., kdy se začnou sbírat staré deky, hračky krmivo a pamlsky do bedny umístěné naproti kanceláři a ve čtvrtek 22.12. proběhne sbírka peněz do zapečetěné kasy. Veškeré finanční i hmotné prostředky budou posílány do depozita, které nadále bude informovat o svých nákladech a aktivitách na webových stránkách Depozitum Beruška.

Další informace na http://www.depozitumberuska.cz/

Klára Vávrová, 4. B

  


Nejste přihlášeni (Přihlásit se) | SZeŠ Poděbrady