ZOOTECHNICKÝ ČTVRTEK
autor Karel Psota - Pátek, 8. duben 2016, 14:57

 

„Nepotřebujeme stádo cvičených opic, hledat na Google a Wikipedii umí každý. Potřebujeme lidi, kteří jsou schopni samostatně uvažovat, improvizovat a z mála vytvořit maximum.“ (Vesmír 95, leden 2016)
A tak jsme se o to pokusili… Pod vedením Ing. Martina Fandovského a Ing. Vojtěcha Zinka, PhD. z firmy Farmsystém si žáci 2. a 3. ročníků oboru agropodnikání, veterinářství a přírodovědného lycea ve čtvrtek 17.3. 2016 vyzkoušeli, jak formulovat myšlenku, prosadit svůj nápad a diskutovat o něm se spolužáky, jak jej prosadit před veřejností a zpracovat do finální podoby i jak týmově pracovat napříč ročníky a obory. Metodou brainstormingu žáci zpracovávali problematiku zdravotního stavu mléčné žlázy. Věříme, že tak získali velké množství komunikativních a odborných dovedností, které jim budou přínosné v dalším životě. Moc děkujeme odborníkům za vedení workshopu a těšíme se na pokračování 14.4.2016.
Od 14:00 proběhne v učebně chovu zvířat další dílna na téma mléčná žláza a struky. Jako host zde bude uveden Dr. Edward Verkaar, odborník na problematiku mléčné žlázy a končetin z Německa.
Ing. Michaela Znamínková
POZVÁNKA A PŘIHLÁŠKA NA ZOOTECHNICKÝ ČTVRTEK 14.4.2016

  


Nejste přihlášeni (Přihlásit se) | SZeŠ Poděbrady